دوره های تدرسی شده

ICDL درجه 1 و2 مقدماتی

گواهینامه‌ی بین‌المللی <span style="color: #c00000;"><b>ICDL </b></span>چیست؟ ( <span style="color: #c00000;"><b>I</b></span>nternational <span style="color: #c00000;"><b>C</b></span>omputer <span style="color: #c00000;"><b>D</b></span>riving <span style="color: #c00000;"><b>L</b></span>icence) یک گواهینامه بین‌المللی است که توانایی دارندگان این گواهینامه را در مهارت‌های کامپیوتری، تایید می‌کند.مجتمع فنی میرعلوی در بخش آموزشگاه کامپیوتر خود پس از گذراندن موفقیت‌آمیز این دوره مدرک بین‌المملی از سازمان فنی و حرفه ای را به کارآموزان محترام ارائه می‌دهد.<br>گواهینامه کاربری کامپیوتر در اروپا ( ECDL ) نامیده می شود. و گواهی بین‌المللی مهارت‌های کامپیوتر است که در ٦٠ کشور گسترش یافته است. این گواهینامه برای کشورهای خارج از اروپا، گواهینامه بین‌المللی کاربری کامپیوتر (ICDL) نامیده می‌شود.

آموزش اکسل

نرم افزار Excelنیز جزء پر کاربردترین برنامه های مورد نیاز برای هر شرکت میباشد.<br>در این دوره دانشجو مفاهیم کاربردی و عملی نرم افزارمیکروسافت اکسل را فرا میگیرد و با مثال های کاربردی، تجربه لازم را برای رفع نیازهایشخصی و کاری بدست می آورد.<br>نرم افزار Excel امکان محاسبات، تحلیل اطلاعات و نمایش داده ها در قالب جدول و نموداررا فراهم می کند.<br>با شرکت در دوره آموزشی Excel میتوانید براحتی به هدف خود برسید.

آموزش پاور پوینت

در این دوره دانشجومفاهیم کاربردی و عملی نرم افزار میکروسافت پاورپوینت را فرا میگیرد و با مثال های کاربردی، تجربه لازم را برای رفعنیازهای شخصی و کاری بدست می آورد.<br><br>در دوره آموزش نرم افزار PowerPoint شما هر آنچه را که لازم است تا در مورد نرم‌افزار پاورپوینت (PowerPoint)بدانید را خواهید آموخت و با به پایان رساندن این دوره با بخش‌ها و امکانات مختلف ایننرم‌افزار آشنا خواهید شد به گونه‌ای که برای رفع مشکلات خود نیازی به مراجعه به منابعو مراجع دیگر نخواهید داشت.

آموزش اینترنت

<p class="page-section-content"> <p> این دوره ویژه افرادی تدوین گردیده است که تصمیم دارند از امکانات موجود در شبکه‌جهانی اینترنت نهایت استفاده را ببرند و با جدیدترین فناوریهای مرتبط با اینترنت آشنا گردند.</p></p><p style="text-align: justify;"><font size="3">همچنین این دوره می تواند به عنوان یک دوره تکمیلی در کنار دوره ICDL گذرانده شود تا با نکات حرفه ای و کاربردی که در سرفصلهای ICDL وجود ندارد آشنا گردد.</font></p>

آموزش سوشیال مدیا

<p>در مدت زمان کوتاهی، سوشیال مدیا، به یکی از ارکان قابل دسترس برای همه ی کاربرانش تبدیل شده است. صفحه هایِ شناخته شده ای که به سرعت در بین میلیون ها نفرکاربر رواج پیدا کرده اند؛ و در عین حال پذیرش و به کارگیری چنین ابزارهایی هنوز با هیچ تهدیدی برای پایان عمرشان مواجه نشده اند.&nbsp;</p><p>&nbsp;انقلاب سوشیال مدیا، به دو شیوه موفق به ایجاد تغییر در نگرش سنتیِ و مرسومِ فرمت های همکاری و رویاروئی بین مشتریان و صاحبان کسب و کار شده است. <br></p>